Nasz montaż

Poniżej przykładowe zdjęcia instalacji zrealizowanych przez Naszą Firmę 

Jeżeli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wdrożeniem instalacji fotowoltaicznej, możemy Ci pomóc. Takie rozwiązanie gwarantuje szereg zalet, a w tym większą dbałość o środowisko czy długoterminowe oszczędności w domowym budżecie. W naszej firmie podchodzimy kompleksowo do obsługi klientów. Z tego względu nie tylko pomagamy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie ekologicznych rozwiązań czy prowadzimy profesjonalne doradztwo, ale również wykonujemy montaż fotowoltaiki.

Wiele osób przed podjęciem decyzji o wdrożeniu tej instalacji, zastanawia się, gdzie najlepiej wykonać montaż paneli fotowoltaicznych. Takich miejsc może być wiele, ale najczęściej realizuje się go na dachu lub na gruncie. Należy jednak pamiętać, że te działania musimy poprzedzić dokładną analizą przestrzeni, ponieważ to właśnie do tego punktu powinno docierać najwięcej promieniowania słonecznego. Poza tym warunkiem bezawaryjności i wytrzymałości fotowoltaiki jest profesjonalne zamontowanie instalacji, dlatego warto skorzystać z usług sprawdzonych fachowców.

Montaż paneli fotowoltaicznych – co bierzemy pod uwagę?  

Aby przeprowadzić prawidłowy montaż instalacji fotowoltaicznych, zwracamy uwagę na wiele aspektów, a wśród nich jest m.in.: kierunek i kąt ułożenia paneli, a także ich położenie względem dachu czy zacienienie. Optymalne umiejscowienie paneli to skierowanie ich na południe, wraz z nachyleniem pod kątem 30-40 stopni. Ostateczny montaż fotowoltaiki zależy jednak od indywidualnych warunków panujących w danym miejscu. Musimy również sprawdzić, czy przestrzeń jest zacieniona, ponieważ to może się wiązać np. ze stratami w produkcji. Istotną rolę odgrywa także zachowanie odpowiednich odstępów m.in. od krawędzi dachu i jego szczytu.

Montaż fotowoltaiki – zaufaj specjalistom!

Przedstawione aspekty to zaledwie kilka podstawowych kwestii ze wszystkich, które bierzemy pod uwagę podczas instalacji fotowoltaiki. Dzięki dużemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywa prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych w efektywności ich działania. Jeżeli potrzebujesz rozwinięcia niektórych wątków lub masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.