Dla domu

Fotowoltaika dla Twojego domu

Dla zastosowań przydomowych standardowo proponujemy instalacje od 3 do 10 kWp, choć oczywiście ostateczna wielkość i moc instalacji jest każdorazowo ustalana z KlientemInstalacje fotowoltaiczne przy domu to sposób nie tylko na energetyczną niezależność i obniżenie rachunków, ale także na podniesienie wartości nieruchomości.

 

BESTSELLERY W NASZEJ OFERCIE

Program Mój Prąd 3.0 został zakończony 06.10.2021r ze względu na wyczerpanie budżetu.

 

Podane ceny obowiązują w promieniu 60km od Łodzi

 

W ofercie również panele z 25-letnią gwarancją produktową tj. Q'Cells BLK-G9+ 335W i 385W, Hyundai HiE-S410VG 410W, Hyundai HiE-S395VG 395W FullBlack oraz 12-letnią tj. Q'Cells ML G9 390W, DMEGC DM450M6-72-HBW, Risen Energy RSM150-8-500M, bifacjalne szkło-szkło Risen Energy RSM144-7-445BMDG, Corab Encor 370W FullBlack


ETAPY REALIZACJI

1. KONTAKT Z FIRMĄ

Wiesz już, że chcesz uzyskać niezależność energetyczną i oszczędzać pieniądze na rachunkach za prąd - skontaktuj się z nami! Nawet jeśli nie jesteś pewien tej decyzji, warto skonsultować ją z naszymi specjalistami!

WIZYTA NA MIEJSCU / WYWIAD TERENOWY

2. WIZYTA NA MIEJSCU / WYWIAD TERENOWY

Po wstępnej konsultacji telefonicznej ustalimy termin wizyty, w trakcie której będziemy mogli zapoznać się z warunkami jakie panują w Twoim gospodarstwie.

OFERTA + PROJEKT - Energia Słońca

3. OFERTA

Na następnym etapie stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, dostosowaną do potrzeb Twojego domu.

ZŁOŻENIE WNIOSKU O DOFINANSOWANIE W PROGRAMIE MÓJ PRĄD

4. ZŁOŻENIE WNIOSKU O DOFINANSOWANIE W PROGRAMIE "MÓJ PRĄD"

W programie MÓJ PRĄD możesz otrzymać dofinansowanie na swoją przydomową elektrownię do 5 tyś zł dla instalacji do 10kW. Udzielimy Ci szczegółowych informacji co do programu i pomożemy w wypełnieniu wniosku. 

USTALENIE TERMINU REALIZACJI- Energia Słońca

5. USTALENIE TERMINU REALIZACJI

Kiedy zaakceptujesz projekt i zdobędziesz dofinansowanie ustalimy dogodny dla Ciebie termin zakładania instalacji. 

INSTALACJA - Energia Słońca

6. INSTALACJA I ZGŁOSZENIE DO DOSTAWCY ENERGII

Na samym końcu odbywa się finalizacja projektu, czyli instalacja systemów. Jej długość zależy od wielkości projektu oraz warunków terenowych. 

OBSERWOWANIE WYNIKÓW - Energia Słońca

6. OBSERWOWANIE WYNIKÓW

Dzięki specjalnie zamontowanemu routerowi, możesz na bieżąco monitorować pracę instalacji, przeglądać i porównywać dane. Sprawdź, jak wygląda platforma do obserwacji!