Dla domu

Dla zastosowań przydomowych standardowo proponujemy instalacje od 3 do 10 kWp, choć oczywiście ostateczna wielkość i moc instalacji jest każdorazowo ustalana z Klientem. Instalacje fotowoltaiczne przy domu to sposób nie tylko na energetyczną niezależność i obniżenie rachunków, ale także na podniesienie wartości nieruchomości.

 

 

Uwaga! Niebawem rozpocznie się przyjmowanie wniosków o dofinansowanie w programie MÓJ PRĄD, ale już można zamawiać i montować instalacje

Sprawdź szczegóły oferty!


ETAPY REALIZACJI

1. KONTAKT Z FIRMĄ

Wiesz już, że chcesz uzyskać niezależność energetyczną i oszczędzać pieniądze na rachunkach za prąd - skontaktuj się z nami! Nawet jeśli nie jesteś pewien tej decyzji, warto skonsultować ją z naszymi specjalistami!

2. WIZYTA NA MIEJSCU / WYWIAD TERENOWY

Po wstępnej konsultacji telefonicznej ustalimy termin wizyty, w trakcie której będziemy mogli zapoznać się z warunkami jakie panują w Twoim gospodarstwie.

3. OFERTA

Na następnym etapie stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, dostosowaną do potrzeb Twojego domu.

4. ZŁOŻENIE WNIOSKU O DOFINANSOWANIE W PROGRAMIE "MÓJ PRĄD"

W programie MÓJ PRĄD możesz otrzymać dofinansowanie na swoją przydomową elektrownię do 5 tyś zł dla instalacji do 10kW. Udzielimy Ci szczegółowych informacji co do programu i pomożemy w wypełnieniu wniosku. 

5. USTALENIE TERMINU REALIZACJI

Kiedy zaakceptujesz projekt i zdobędziesz dofinansowanie ustalimy dogodny dla Ciebie termin zakładania instalacji. 

6. INSTALACJA I ZGŁOSZENIE DO DOSTAWCY ENERGII

Na samym końcu odbywa się finalizacja projektu, czyli instalacja systemów. Jej długość zależy od wielkości projektu oraz warunków terenowych. 

6. OBSERWOWANIE WYNIKÓW

Dzięki specjalnie zamontowanemu routerowi, możesz na bieżąco monitorować pracę instalacji, przeglądać i porównywać dane. Sprawdź, jak wygląda platforma do obserwacji!